این پایگاه اینترنتی، متعلق به ضیافت استادان مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی می باشد.
دوشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٨
سامانه ها


پیوندها

ايران توانا

آرشیو اخبار اساتید و رویدادهای علمی
 
انتشار فراخوان جذب هیئت علمی علوم پزشکی برای مناطق محروم در نیمه اول سال ۹۸
رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت گفت: برای جذب هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی در مناطق محروم تا پایان نیمه اول سال فراخوان جذب منتشر می کنیم.
کپی‌کاری بیشترین مورد تقلب علمی/ پیش‌بینی اخراج در آیین‌نامه
معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: بیشترین تخلفات گزارش شده که در کمیسیون‌های مختلف در حال بررسی است، درباره استفاده از متون دیگران بدون ارائه منبع و کپی‌کاری است.
دانشگاه جوار صنعت در دستور کار دانشگاه آزاد است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه جوار صنعت یکی از موضوعات در دستور کار این دانشگاه است.
اعزام اساتید به ۷ کشور / ۱۳۰۰ دانشجو به فرصت مطالعاتی می روند
قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل گفت: سالانه ۱۳۰۰ نفر از دانشجویان دوره دکتری در قالب فرصت‌های مطالعاتی ۶ تا ۹ ماهه به خارج از کشور اعزام می‌شوند.
آئین‌نامه نشریات علمی ابلاغ شد/ نحوه صدور اعتبار علمی تغییر کرد
وزیر علوم با اشاره به اصلاح آئین‌نامه نشریات علمی کشور گفت: آئین‌نامه مذکور در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر تمرکززدایی بازنگری و ابلاغ شد.
دستورالعمل راه‌اندازی سراهای نوآوری دانشگاه آزاد به‌زودی ابلاغ می‌شود
سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دستورالعمل راه‌اندازی سراهای نوآوری این دانشگاه نهایی و به‌زودی ابلاغ می‌شود.
تجمیع گرایش رشته های دکتری از سال آینده کلید می خورد
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم از طرح معاونت آموزشی برای تجمیع گرایش رشته های دکتری خبر داد و گفت: این طرح از سال آینده اجرایی می شود.
مجازات نقدی، زندان و تعطیلی پایگاه الکترونیکی برای متقلبان علمی
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم در خصوص مجازات در نظر گرفته شده برای افراد حقیقی و حقوقی که مرتکب تقلب علمی می‌شوند اظهار داشت: قانون بین مسئولیت تهیه‌کننده و مصرف‌کننده آثار تفکیک قائل شده است. بر همین اساس تهیه کننده مجرم شناخته می‌شود و مجازات کیفری دارد و مصرف کننده نیز مشمول مجازات انتظامی می‌شود که بسیار هم سنگین است.
ضرورت تقسیم کار در حوزه سیاستگذاری بیانیه گام دوم
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بیانیه گام دوم در دستور کار ستاد نقشه جامع علمی کشور قرار گرفت لکن در حوزه سیاستگذاری باید تقسیم کار صورت گیرد تا کارها منسجم‌تر انجام شود.
تصویب آیین نامه‌ توانمندی اعضای هیات علمی دانشگاه تهران
معاون آموزشی دانشگاه تهران از تصویب آیین‌نامه ارتقای اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: در حال تدارک دوره‌های آموزشی توانمندسازی اعضای هیات علمی در دانشگاه تهران هستیم.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

 © حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی، متعلق به " مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی " می باشد.