این پایگاه اینترنتی، متعلق به ضیافت استادان مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی می باشد.
دوشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٨
سامانه ها


پیوندها

ايران توانا

اخبار > برگزاری طرح ضيافت اساتيد دانشگاه اراك در مشهد مقدس- تيرماه 97
 


شماره خبر : ٥٤١٦٥٦ تاریخ انتشار خبر : 1397/06/12 ا ١١:١٢ تعداد نمایش خبر: 138
 
برگزاری طرح ضيافت اساتيد دانشگاه اراك در مشهد مقدس- تيرماه 97
طرح ضيافت انديشه دانشگاه اراك به همت دفترنهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه اراك از تاريخ 97/4/26 الي 97/4/31 در مشهد مقدس در هتل محمد رسول الله با حضور 50نفر از اساتيد هييت علمي دانشگاه اراك برگزار گرديد. اين طرح با خير مقدم و سخنراني دكترحسيني مطلق مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و دكتر طاهري و جناب آقاي قديري افتتاح گرديد.

طرح ضيافت انديشه دانشگاه اراك به همت دفترنهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه اراك از تاريخ 97/4/26 الي 97/4/31 در مشهد مقدس در هتل محمد رسول الله با حضور 50نفر از اساتيد هييت علمي دانشگاه اراك برگزار گرديد.
اين طرح با خير مقدم و سخنراني دكترحسيني مطلق مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و دكتر طاهري و جناب آقاي قديري افتتاح گرديد.

پس از مراسم افتتاحيه، اساتيد در دارالهدايه ي حرم با سخنراني استاد حسيني مطلق و مداحي گرد هم آمدند. به اساتيدي كه در اين برنامه شركت نمودند قرآن کریم، تقديم گرديد. اين دوره شامل برنامه آموزشي و فرهنگي ويژه اساتيد و همسران و فرزندان بود. برنامه آموزشي اساتيد با موضوع انديشه اسلامي و سبك زندگي با حضور استاد مزروعي و ماستاد مرندي از ساعت 7:30 صبح الي 12:45 هر روز به مدت 6 روز برگزار گرديد. برنامه همسران نیز هر روز از ساعت 9:30 الي 11:45 با موضوع مزاج شناسي ،تربيت فرزند به شكل سنتي و مدرن ،ارتباط با همسران با حضور استاد حسيني مطلق ، استاد تودرواريان و استاد قرباني به مدت 4روز برگزار گرديد. در اين طرح برنامه كودكان نيز همزمان با برنامه مادران در نماز خانه هتل با موضوع خاطره نويسي ، نماايشگاه نقاشي كودكان ، رنگ آميزي، قصه گويي و نمايش خلاق ،شعر خواني و آموزش حديث متناسب با سن كودكان با حضور مربي كودك سركار خانم داودآبادي برگزار گرديد.


خروج




 © حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی، متعلق به " مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی " می باشد.