این پایگاه اینترنتی، متعلق به ضیافت استادان مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی می باشد.
شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨
سامانه ها


پیوندها

ايران توانا

اخبار > مدیرکل جدید دفتر گسترش آموزش عالی منصوب شد
 


شماره خبر : ٥٥٦٢٥٥ تاریخ انتشار خبر : 1398/04/16 ا ٠٩:٢٨ تعداد نمایش خبر: 179
 
مدیرکل جدید دفتر گسترش آموزش عالی منصوب شد
با حکم معاون آموزشی وزیر علوم، دکتر «عبدالرضا اوحدی همدانی» به عنوان «مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی» منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، دکتر مجتبی شریعتی نیاسر با صدور حکمی دکتر عبدالرضا اوحدی را به عنوان مدیرکل جدید دفتر گسترش آموزش عالی منصوب کرد.
در حکم صادره از معاون آموزشی وزیر علوم خطاب به دکتر اوحدی آمده است: «نظر به مراتب دانش، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی در حوزه‌های مدیریتی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی» منصوب می‌شوید.
مقتضی است در ادامه خدمات گذشته، ترتیبی اتخاذ فرمائید تا با رویکردی نوگرا و برنامه محور و با بهره گیری از خرد جمعی و مشارکت و همفکری دیگر مدیران، شاهد اعتلای بیشتر آموزش عالی باشیم.


در همین رابطه انتظار می‌رود، توجه ویژه ای به ضرورتِ اصلاح و بهبود فرآیندها، چابک سازی سیستم، ضابطه مندی و انتظام بخشی به امور، هماهنگی بهتر با سایر بخش‌های ستادی و نیز تلاش برای تحقق اهداف آمایش آموزش عالی مبذول کنید.
از خداوند منان و کریم، توفیق روزافزون جنابعالی را مسئلت دارم.»


دکتر عبدالرضا اوحدی متولد، ۱۳۴۶، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) با مرتبه استادی با تخصص در صدا و ارتعاشات، دینامیک روتور، دینامیک سازه، کنترل صدا و ارتعاش و پایش سلامت و عیب یابی سازه و سیستم‌های دوار است.
از وی بیش از ۶۰ مقاله در مجلات بین‌المللی معتبر و ۱۰۰ مقاله در کنفرانس‌های معتبر داخلی و خارجی چاپ شده و حدود ۷۰ رساله و پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکتری را هدایت و راهنمایی کرده است. حاصل بیش از ۲۵ سال حضور در صنعت کشور، انجام بیش از ۲۵ پروژه صنعتی و طرح کلان ملی بوده است.
دکتر اوحدی در سالهای ۱۳۶۹ و ۱۳۷۲ درجه کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و درجه دکتری خود را در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه صنعتی شریف دریافت کرد و در سالهای گذشته به عنوان رئیس پردیس مهندسی مکانیک، هوافضا و دریا و عضو هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، معاون آموزشی دانشکده مهندسی مکانیک، رئیس گروه طراحی کاربردی و رئیس گروه بین رشته‌ای مهندسی مکاترونیک فعالیت کرده است.


اوحدی از اعضای هیئت مؤسس انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران است و به مدت ۸ سال (سه دوره) به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن مذکور فعالیت داشته است. راه اندازی و مدیریت آزمایشگاه تحقیقاتی آکوستیک و همچنین آزمایشگاه اندازه‌گیری و تعیین خواص آکوستیکی مواد از جمله سوابق علمی اوست.
پیش از این دکتر ابوالقاسم دولتی عهده دار این سمت بود که از کوشش‌های وی در مدت تصدی این مسئولیت سپاسگزاری شد.


خروج
 © حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی، متعلق به " مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی " می باشد.