این پایگاه اینترنتی، متعلق به ضیافت استادان مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی می باشد.
دوشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٨
سامانه ها


پیوندها

ايران توانا

اخبار > امکان ارائه پیشنهاد الکترونیکی در میز خدمت وزارت علوم فراهم شد
 


شماره خبر : ٥٥١٢٢٢ تاریخ انتشار خبر : 1397/12/25 ا ٠٩:٣٣ تعداد نمایش خبر: 30
 
امکان ارائه پیشنهاد الکترونیکی در میز خدمت وزارت علوم فراهم شد
دستیار ویژه وزیر علوم در امور حقوق شهروندی از فراهم شدن امکان اعلام نظر در خصوص نحوه انجام خدمت و جلب رضایتمندی مراجعین در خصوص هر کدام از شناسه‌های خدمت وزارت علوم به صورت مجزا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم، با پیگیری‌های حوزه دستیاری ویژه وزیر و همکاری دفتر تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت علوم، در مرحله چهارم الکترونیکی شدن خدمات، امکان اعلام نظر در خصوص نحوه انجام خدمت و جلب رضایتمندی مراجعین در خصوص هر کدام از شناسه‌های خدمت وزارت علوم به صورت مجزا فراهم شد.
در راستای تکریم مراجعین و رعایت حقوق شهروندی آنها نتایج نظر سنجی هر شش ماه به صورت گزارش عمومی منتشر خواهد شد.

فریدون جعفری ضمن تقدیر از این اقدام شایسته که در راستای احترام به شهروندان و مراجعین وزارت عتف صورت گرفته اعلام کرد: یکی از وظایف اساسی هر دستگاهی توجه به خواسته‌های مشروع و معقول مراجعین و تلاش در جهت افزایش رضایتمندی آنها و مشروعیت و کارآمدی سیستم است.
وی افزود: نظرسنجی تعبیه شده در پایان شناسه هر خدمت می‌تواند با تحلیل و ارزیابی‌های دقیق، وزارت عتف را در انجام بهینه و مطلوب خدمات یاری کرده و نقایص و خلاء های احتمالی در دو حوزه را نیز شناسایی خواهد کرد همچنین امکان ارزیابی دقیق عملکرد حوزه‌های وزارتخانه را نیز واقعی‌تر خواهد کرد.

دستیار ویژه وزیر علوم در امور حقوق شهروندی افزود: در آینده نیز راه اندازی «امکان گفتگوی آنلاین کاربر با مسئول ارائه خدمت» به صورت مستقیم و در سامانه الکترونیکی پاسخگویی به شکایات فراهم خواهد شد.


خروج
 © حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی، متعلق به " مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی " می باشد.