این پایگاه اینترنتی، متعلق به ضیافت استادان مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی می باشد.
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
سامانه ها


پیوندها

ايران توانا

اخبار > نشست هم‌اندیشی با فرماندهی نیروی‌انتظامی استان‌ سمنان برگزار شد
 


شماره خبر : ٥٤٨٣٧٢ تاریخ انتشار خبر : 1397/10/22 ا ٠٩:٣٥ تعداد نمایش خبر: 36
 
نشست هم‌اندیشی با فرماندهی نیروی‌انتظامی استان‌ سمنان برگزار شد
نشست هم‌ اندیشی مستعدان‌برتر با فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان با هدف استفاده از ظرفیت ‌های اجتماع نخبگان در زمینۀ بهبود نظم و امنیت، برگزار شد.

نشست هم‌ اندیشی مستعدان‌برتر با فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان با هدف استفاده از ظرفیت ‌های اجتماع نخبگان در زمینۀ بهبود نظم و امنیت، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌سازی برای آشنایی بیشتر اجتماع نخبگانی با چالش‌ها و مشکلات موجود در بخش‌های مختلف جامعه و همچنین آگاهی از دستاوردها و پیشرفت‌های حاصل‌شده، نشست هم اندیشی مستعدان‌برتر با فرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان با هدف استفاده از ظرفیت های اجتماع نخبگان در زمینۀ بهبود نظم و امنیت، برگزار شد.
در این نشست، داود فیض؛ رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان با اشاره به اهمیت و نقش نیروی‌انسانی متخصص و متعهد در پیشبرد اهداف سازمانی، گفت: لازمۀ تحقق اهداف در هر سازمان و نهادی، استفاده از ظرفیت و توانمندی های نخبگان است.

وی به امکانات و داشته‌های موجود در بخش امنیت و نظم عمومی اشاره کرد و  افزود: مشارکت هدفمند اجتماع نخبگانی بومی با پلیس و نیروی‌انتظامی، می‌تواند بسیاری از چالش‌ها و آسیب‌های موجود در استان را کاهش دهد.

در ادامه نشست مستعدان برتر نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص راهکارهای بهبود نظم، امنیت و قانون‌گرایی  بیان کردند.
لازم به ذکر است، تقویت سرمایه اجتماعی پلیس، آشنایی با فعالیت‌های تحقیقاتی و مطالعاتی حوزه نظم و امنیت استان و بکارگیری ظرفیت‌های تخصصی جامعۀ نخبگانی، از دیگر اهداف این نشست بود.


خروج
 © حقوق مادی و معنوی این پایگاه اینترنتی، متعلق به " مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی " می باشد.